ГОСТОВАЊЕ
Позоришна представа „Било једном у Црној Гори“, настала по тексту и у режији Обрада Ненезића, а у продукцији ЈУ Центар за културу Пљевља и Центра за културу „Војислав Булатовић-Струњо“ биће одиграна у петак 27. фебруара у Великој сали КИЦ „Зета“.
Ова савремена драма, прожета хумором и иронијом, говори о сукобу интереса, породичним подјелама и утицају моћи која дјелује из сјенке. Кроз причу о два клана, представа отвара теме манипулације, амбиције и борбе за превласт, али и питања правде, одговорности и личних избора.
У представи играју: Омар Бајрамспахић, Дарко Бјековић, Стефан Вуковић, Дино Бајровић, Ђорђије Татић, Јована Јеловац Цавнић и Никола Поповић.
Сценографију је урадио Дарко Мусић, а костим Вера Шошкић. Ауторка музике је Слободанка Бобана Дабовић Ђурић. Кореограф је Огњен Бобић. Асистент редитеља је Слађана Бубања Мердовић. Дизајн плаката је дјело Аделе Бајрамспахић. Мајстор свијетла је Марко Вукићевић. Техничко вођство Милица Божовић. Продуцент представе је Џенан Алић, док су директори пројекта: Славко Тошић и Един Смаиловић.
