Премијера представе „Госпођа министарка“ успјешно изведена!

Пред бројном публиком и уз изузетно позитивне реакције гледалаца, у организацији и продукцији ЈУ Центар за културу Пљевља успјешно је изведена премијера представе „Госпођа министарка“, рађене по истоименом д‌јелу Бранислава Нушића.

Једна од најпознатијих и најизвођенијих комедија регионалне књижевности и позоришта још једном је потврдила своју безвремену вриједност. Кроз духовит приказ људских слабости, друштвених амбиција и искушења које доносе моћ и положај, Нушићево д‌јело остаје актуелно и блиско савременој публици.

Премијерно извођење обиљежили су одлична атмосфера, испуњена сала и снажни аплаузи, којима је публика наградила труд глумачког ансамбла.

Хвала нашој публици на великом интересовању и подршци, а о наредном термину играња представе јавност ће бити благовремено обавијештена