„15 и по“

🎬 Дугометражни играни филм „15 и по“(12+), редитеља Миливоја Миша Обрадовића, биће приказан у оквиру филмског репертоара Центра за културу Пљевља, у сриједу 25. марта, са почетком у 20 часова.

➡️ Филм прати Ника, веома успјешног глумца који, засићен рутином свакодневице, жели промјену. У потрази за аутентичном филмском темом, камером свакодневно снима и биљежи слике из живота људи који га окружују. Временом схвата да једина филмска тема којом суштински има смисла да се бави јесте он сам – и камеру окреће према себи, постајући главним јунаком свог филма – живота.

📍У филму играју Емир Ћатовић, Кристина Обрадовић, Лара Драговић, Вуле Марковић, Зоран Вујовић, ДејанИванић, Горан Вујовић, Душан Ковачевић, Ивона Човић Јаћимовић, Младен Нелевић, Јадранка Мамић, Давор Драгојевић, Жаклина Оштир, Петар Бурић, Јулија Милачић Петровић Његош, Бранко Балетић и Војин Перовић.

🎬 Филм је имао фестивалску премијеру на Филмском фестивалу Херцег Нови, гд‌је је освојио Специјално признање жирија.

🎬 Режисер: Миливоје Мишо Обрадовић

🎬 Продукција: Giggling Goat Production, Atomic Production, Radio-televizija Crne Gore

🎬 Дистрибутер: Мрежа киноприказивача ЦГ

⏱️ Трајање: 95 мин

🎟️ Улазнице, по цијени од 3€ су у продаји и доступне су на билетарници Центра за културу!

📍УЛАЗНИЦЕ НЕ РЕЗЕРВИШЕМО!

Добро дошли!